penzion Brno

Co můžeme nabídnout?

  • dálkové ovládání pro manipulační techniku, jeřábovou techniku a technologická zařízení
  • instalaci a montáž zařízení včetně uvedení do provozu
  • modernizaci, opravy a rekonstrukce elektrovýzbroje zdvihacích zařízení
  • dodatečnou instalaci frekvenčních měničů
  • plynulé řízení zdvihů pro kladkostroje Balcancar s kuželovou kotvou
  • zakázkový vývoj a výrobu zařízení podle uživatelského zadání
  • rychlý a kvalifikovaný servis na dodávané komponenty a zařízení

O nás

    Vznik firmy PIREOS se datuje ke dni 1. 8. 1990 registrací u Okresního úřadu ve Svitavách pod obchodním názvem  Petr JINDRA - PIREOS.

   Od výroby elektrických komponent pro dálkové ovládání vratových systémů a bezpečnostních dílů pro výtahovou techniku jsme se postupně soustředili na vlastní vývoj a výrobu dálkového ovládání manipulační techniky, především pak průmyslových jeřábů.

   Tato zařízení byla pod typovým označením CALL uvedena na domácí trh již v průběhu roku 1994. Prvotní verzí této řady byla souprava CALL 16/IR, využívající optického přenosu v oblasti infračerveného spektra.

   Na základě neustále se zvyšujících požadavků a rostoucích technických kompetencí vyústil další vývoj ve výrobky vysoké kvality a dlouhodobé spolehlivosti. Všechny produkty, určené pro instalaci na zdvihací zařízení, jsou před uvedením na trh opatřeny prestižní certifikací společnosti TÜV CZ s.r.o., která protokolárně dokladuje splnění technických předpisů a souvisejícíh odborných norem.

   Technologie infračerveného přenosu byla postupně nahrazena přenosem ovládacích povelů rádiovým signálem v bezlicenčních pásmech a uživatelské možnosti byly rozšířeny o řadu nových funkcí. Na českém trhu jsme se tak stali předním výrobcem dálkového ovládání pro manipulační techniku a nabízené produkty jsou ve své kategorii zcela srovnatelné s výrobky zahraničních prodejců. Standardní produkty typové řady CALL jsou dodávány v krátkých dodacích lhůtách z průběžně doplňovaných skladových zásob.

   Nestandardní obchodní požadavky přijímáme jako výzvu k hledání nových technických řešení a zároveň jako cenné impulsy pro pokračující vývoj.

   Početnou skupinu potenciálních zákazníků oslovuje příznivá cenová relace nabízených výrobků a vysoká kvalita služeb při spolehlivosti, přesnosti a profesionalitě realizovaných dodávek.

   Soubežně s výrobou produktové řady CALL se naše firma dlouhodobě podílí na plnění exkluzivní zakázky pro Armádu České republiky.

   Díky důvěře našich odběratelů se dnes můžeme řadit k tradičním českým dodavatelům dálkového ovládání a zastáváme přední místo mezi domácími výrobci v této oblasti.

   Těšíme se na novou příležitost spolupracovat i s Vámi.

 

Petr JINDRA - PIREOS
Dukelská  954
570 01 LITOMYŠL
Česká republika

 

Sídlo, zákaznické centrum:

M. Švabinského 386
570 01 LITOMYŠL
Česká republika
Tel./Fax: +420 461 612 755
GSM: +420 602 844 946
E-mail: ustredi@pireos.cz

 

Servisní středisko:

PIREOS servis
K Nádraží 351
289 21 KOSTOMLATY NAD LABEM
Česká republika
Tel./Fax: +420 325 538 733
GSM: +420 602 844 943
E-mail: servis@pireos.cz